DATART e:LIGA

Už za několik dní se v České republice rozjede exluzivní projekt ve světe esportu s názvem DATART e:LIGA. Jedná se o jedinečnou soutěž ve FIFĚ realizovanou Ligovou fotbalovou asociací ve spolupráci s prvoligovými kluby hrajícími FORTUNA:LIGU. DATART e:LIGA tak hráčům z řad veřejnosti umožní reprezentovat svůj oblíbený klub a zároveň bojovat o prize pool ve výší 150 000 korun!

Celá soutěž se odehraje ve hře FIFA 20 exkluzivně na konzolích Sony Playstation 4, za podpory všech fotbalových klubů hrající nejvyšší českou fotbalovou FORTUNA:LIGU. Soutěž probíhá vícefázově v období od října 2019 do ledna 2020. Soutěž zakončí Finále o vítězství v celé soutěži a zajímavé prize money ve výši 150 000 korun.

Každý klub F:L uspořádá nejdříve dvě online klubová kola v režimu 85-rated, do kterých se může zapojit kdokoliv. Z nich vzejdou dva postupující do offline semifinále. Z něj postoupí dva nejlepší hráči z každého klubu do Finále, kde spolu utvoří tým a budou v barvách svého klubu bojovat o první titul mistra DATART e:LIGY. Vítězem se tak nestane jednotlivý hráč, ale klub FORTUNA:LIGY, jehož budou tito hráči reprezentovat. Finále se uskuteční v Praze, bude přístupné veřejnosti a fanoušci jej budou mít také možnost, stejně jako semifinálové boje, sledovat prostřednictvím live streamu.

DATART e:LIGA tak všem nabízí jedinečnou možnost reprezentovat barvy svého oblíbeného klubu v rámci fotbalové hry FIFA 20, zároveň bojovat o lákavou finanční odměnu a historicky první titul mistra e:LIGY! Aby ses mohl e:LIGY zúčastnit, musíš se zaregistrovat zde.

Ve své snaze o titul prvního mistra e:LIGY ale nezapomeň také na další aktivity. Společně s profesionálními fotbalisty a gamery jsme pro tebe připravili zásady, které ti pomůžou k psychické a fyzické pohodě a zdravému životnímu stylu.