Sběratelské kartičky

Ligová fotbalová asociace ve spolupráci s oficiálním dodavatelem SportZoo přichází s novou sérií úspěšných a oblíbených sběratelských kartiček pro sezonu FORTUNA:LIGY 2023/24. Fanoušci se mohou těšit na celou řadu novinek. Výrobcem i distributorem je stejně jako v minulém ročníku společnost SportZoo, s.r.o. a produkty z nové kolekce jsou možné koupit na e-shopu www.sportzoo.store/cz.

Ligová fotbalová asociace s oficiálním dodavatelem SportZoo přichází se sběratelskými kartičkami již čtvrtý ročník v řadě. V čerstvé kolekci, která je aktuálně v předprodeji, mohou zájemci a fanoušci jako tradičně sbírat karty všech 16 klubů FORTUNA:LIGY od nejzákladnějších verzí kartiček až po speciální limitované kousky karet.

„„Projekt sběratelských kartiček považujeme za velice povedený a velice nás těší, že v něm můžeme pokračovat právě ve spolupráci se SportZoo. Jsme rádi, že se první série sezony 2023/24 podařila vydat ještě během podzimní části a díky celé řadě novinek nabídne všem sběratelům a fanouškům FORTUNA:LIGY opět šanci získat velice cenné kousky a relikvie. Za spolupráci na projektu náleží velký dík všem ligovým klubům a kolegům, bez kterých by ho nebylo možné posouvat stále dopředu,“ řekl obchodní a marketingový ředitel LFA Daniel Hajný.

První série ročníku 2023/24 s sebou přináší celou řadu novinek. Mezi ně patří set kartiček Feel the Leather, jehož součástí je podpis zlatým fixem na černé kůži. Sběratelů zaujmou určitě i kartičky Kick the Ball, které obsahují exkluzivní kousky hraných míčů z 1. kola nové sezóny FORTUNA:LIGY.

Novinkou jsou také bonusové interaktivní karty Mini-Games, díky nimž si budete moci zahrát fotbalové pexeso nebo memory game, jejímž cílem je zapamatovat si co nejvíce prvků na kartě. Tyto kartičky jsou součástí Retail a Blaster balení.

Nedílnou součástí kolekce jsou kartičky Unique Mark s velkými kousky hraných dresů v podobě jmenovek či loga týmů. Na podpisové kartičky nám dalo svůj autogram přes 150 fotbalistů, včetně devíti členů Klubu legend. Znatelnou změnou je limitace podpisového setu Signed Stars, která výrazně poklesla, což přidá na sběratelské hodnotě podpisového setu.

Nechybí ani bonusové podpisové kartičky v limitu x/10 pro nejrychlejší sběratelé, kteří zkompletují dílky Puzzle Quest. V rámci odměny je čekají podpisové karty Royal Reward Ladislava Krejčího, Christose Zafeirise, Lukáše Kalvacha, Marka Havlíka a Christiána Frýdeka.

Součástí kolekce je opět i řada inzertů a paralelních limitovaných kartiček. Prodej 1. série kartiček FORTUNA:LIGA 2023/24 již probíhá na e-shopu www.sportzoo.store/cz. V průběhu října budou kartičky dostupné také v prodejnách JRC a Smarty, v trafikách Mediaprint&Kapa a klubových fanshopech.


Kolekce vychází v osmi typech balení: Retail box (24 balíčků po 6 kartách), Retail balíček (6 karet), Blaster box (6 balíčků po 8 kartách), Blaster balíček (8 karet), Premium box (10 balíčků po 8 kartách), Premium balíček (8 karet), Exclusive box (8 karet) a Startovací balíček - 1 album, 2 Retail balíčky, 1 průvodce kolekcí.

Sběratelské karty jsou v prodeji zde >>

Přehled kamenných prodejen.