Sběratelské kartičky

Sběratelé oblíbených kartiček FORTUNA:LIGY se na závěr sezony 2023/24 mohou těšit na druhou kolekci ročníku. Ligová fotbalová asociace ve spolupráci s oficiálním dodavatelem SportZoo připravila opět celou řadu novinek, které umožní v rámci otevírání balíčků získat vedle cenných podpisů také vzácné relikvie a další zajímavé kousky.

Výrobcem i distributorem je stejně jako v minulém ročníku společnost SportZoo, s.r.o. a produkty z nové kolekce jsou možné v předprodeji koupit už nyní na e-shopu www.sportzoo.store/cz.

„Už první série této sezony potvrdila, jak jsou sběratelské kartičky FORTUNA:LIGY mezi fanoušky oblíbenou záležitostí, což poznávám i ve svém okolí. Chceme tento projekt nadále posouvat, a proto jsme ve spolupráci se SportZoo vymysleli pro druhou kolekci sezony hned několik speciálních novinek, které věřím, že sběratelům udělají radost,“ řekl obchodní a marketingový ředitel LFA Daniel Hajný.

„Projekt sběratelských kartiček by ale nebyl takto úspěšný bez funkční kooperace s kluby obou soutěží, které mají významný podíl na tom, že můžeme v každé kolekci nabízet sběratelům vzácné relikvie i podpisy, jež nepochybuji, že budou ozdobou každé kolekce,“ dodal Hajný.

Ligová fotbalová asociace s oficiálním dodavatelem SportZoo přichází se sběratelskými kartičkami již čtvrtý ročník v řadě. V této sezoně pak jde o druhou kolekci, při čemž první sklidila mezi fanoušky velký úspěch. Zájemci mají šanci získat tradičně karty všech 16 klubů FORTUNA:LIGY od nejzákladnějších verzí až po speciální limitované kousky.

Sběratelé se opět mohou opět těšit na vyjímečné kartičky s kousky hraných dresů. Vzácnou novinkou jsou karty Showcase, které obsahují i další části výstroje hned tří spoluhráčů na jedné kartě, a to nejen v podobě dresu, ale i kopačky, brankářské rukavice či štulpny.

Součástí kolekce jsou kartičky s podpisem přes 200 fotbalistů. Naleznete je na různých typech karet jako Debut Date Rookie, Debut Date Flashback, Defensive Wall, Milestones, National Team Warriors, Game Jersey či Signed Stars.

U příležitosti blížícíh se Mistrovství Evropy budete umět získat i kartičky National Team Warriors věnované hráčům, kteří kromě klubových dresů oblékají i ten nejcennější – reprezentační. Speciální verze této karty Auto Flag obsahuje i výšivku národní vlajky a originální podpis hráče.

Kolekce vychází ve čtyřech verzích: Retail, Blaster, Premium a Exclusive. V každém boxu Retail (24 balíčků po 6 kartiček) a Blaster (6 balíčků po 8 kartiček) je garantována minimálně jedna kartička s podpisem nebo kouskem hraného dresu.

Výhradní součástí Premium balení (10 balíčků po 8 kartiček) je zmiňovaná kartička National Team Warriors Auto Flag, kterou budete moci nalézt vedle množství dalších limitovaných a podpisových kartiček. Exclusive boxy (1 balíček s 9 kartami) již tradičně nabízejí možnost objevit nízkolimitované Unique Mark kartičky či novinku - kartičky Showcase.

Předprodej kolekce již probíha na našem eshopu sportzoo.store. Brzy budou kartičky dostupné také v prodejnách Smarty a JRC, v trafikách, specializovaných prodejnách či vybraných fanshopech.

Sběratelské karty jsou v prodeji zde >>

Přehled kamenných prodejen.