Archiv článků

pondělí 15.07.2024

V tendru na netelevizní highlights a klipy z nejvyšší soutěže uspěly dva mediální domy

Další z tendrů, které vypsala Ligová fotbalová asociace, zná své vítěze. Ve výběrovém řízení na licenci k vysílání tzv. netelevizních highlights a klipů na území České republiky pro nejvyšší domácí soutěž uspěly dva mediální domy, které splnily kritéria, a to Czech News Center (CNC) a Seznam.cz.

pondělí 15.07.2024

Disciplinární komise LFA má nového předsedu. Povede ji Jiří Matzner

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace má nového předsedu. S okamžitou platností se jím stal JUDr. Jiří Matzner, Ph. D, LL.M., jehož si v hlasování schválilo Ligové grémium LFA. O zbylých členech DK LFA bude rozhodnuto v následujících dnech.

středa 03.07.2024

LFA vyhlašuje tendr na netelevizní highligts a klipy z nejvyšší soutěže pro území Česka

Ligová fotbalová asociace vyhlašuje další ze série výběrových řízení na audiovizuální práva, v tomto případě v rozsahu tzv. netelevizních highlights a klipů pro území České republiky pro nejvyšší domácí soutěž.

pondělí 01.07.2024

V novém dresu. Mezi elitu. Chance Liga a Chance Národní Liga přichází na scénu

Obě nejvyšší domácí soutěže mění název. Počínaje dnešním dnem nesou minimálně dalších pět let jméno Chance Liga a Chance Národní Liga. Příchod nového generálního partnera, sázkové společnosti Chance, přináší také kompletní změnu identity obou soutěží, kterou připravilo studio Touch Branding.

pátek 28.06.2024

LFA vyhlašuje výběrová řízení na streaming druhé ligy pro účely kurzového sázení

Ligová fotbalová asociace vyhlašuje další ze série výběrových řízení na audiovizuální práva. Tentokrát se jedná o tendr na streaming druhé nejvyšší domácí soutěže pro účely kurzového sázení pro území České republiky.

pátek 21.06.2024

The LFA League Committee has newly appointed members. Match for Europe cancelled

The draw of the two top domestic leagues for the next season was one of the important parts of the agenda at the League Football Association's General Assembly. At the session that took place in Prague new members of the LFA League and Control Committee were elected and appointed. Funding reallocation for the next season was also resolved, and the decision was made that Match for Europe would not be played in the upcoming season.

čtvrtek 20.06.2024

Ligový výbor LFA má nové složení. Zápas o Evropu se už hrát nebude

Nalosování nového ročníku obou nejvyšších domácích soutěží nebylo jediným důležitým bodem programu, který se řešil v rámci Ligového grémia Ligové fotbalové asociace. Na zasedání, jež proběhlo v Praze, bylo jmenováno a zvoleno nové složení Ligového a Kontrolního výboru LFA. Vyřešilo se rovněž přerozdělení financí pro další sezonu a došlo také k rozhodnutí, že Zápas o Evropu se v následující sezoně hrát nebude.

čtvrtek 20.06.2024

Los Chance Ligy: Mistr začne doma s Pardubicemi, Slavia míří na Slovácko

Nejvyšší česká soutěž Chance Liga zná kompletní los soutěžního ročníku 2024/2025. Sparta coby úřadující mistr ligy na úvod sezony doma hostí Pardubice, druhá Slavia se ukáže na půdě Slovácka a třetí Plzeň se představí na trávníku Dukly Praha, staronového účastníka první ligy. Rozlosování nadcházející sezony první ligy naleznete níže.

čtvrtek 20.06.2024

Los Chance Národní Ligy: Brno se Zlínem začnou venku

Nadcházející ročník druhé nejvyšší fotbalové soutěže, která nově nese název Chance Národní Liga, byl rozlosován. Odstartuje i se třemi novými účastníky už za měsíc, úřední termín prvního kola je stanoven na 20. července.

středa 12.06.2024

LFA mezi elitou na zasedání World League Association. Bárta promluvil o profesionalizaci

Zástupci Ligové fotbalové asociace byli premiérově součástí zasedání World League Association, tedy asociace, která sdružuje ligy z celého světa. Konference, jež se konala v Ekvádoru, se za LFA zúčastnili výkonný ředitel Tomáš Bárta a obchodní a marketingový ředitel Daniel Hajný.