Archiv článků

středa 24.02.2021

Zápasy Sparty s Příbramí a v Jablonci odloženy

Vedení soutěže odložilo domácí zápas pražské Sparty proti Příbrami stejně jako její utkání v Jablonci v nejbližších dvou kolech FORTUNA:LIGY z důvodů nařízení Hygienické stanice Hlavního města Prahy, která dnes rozhodla o karanténních opatřeních ve vztahu k celému týmu Sparty.

čtvrtek 18.02.2021

Dva zápasy si nezahrají Koscelník, Droehnle i Trávník

Disciplinární komise na svém zasedání udělila trest v podobě zastavení závodní činnosti na dvě soutěžní utkání pro hráče Martina Koscelníka z Liberce, Rubena Droehnleho z Teplic i sparťanského Michala Tráníka.

čtvrtek 11.02.2021

Trest tři zápasy shodně pro Kašu i Matějovského, s Koscelníkem zahájeno řízení

Trest ve výši tří soutěžních utkání vyfasovali od Disciplinární komise LFA na dnešním zasedání hráči Marek Matějovský z Mladé Boleslavi i plzeňský Filip Kaša. Přestože nebyl Martin Koscelník v utkání Liberce v Plzni vyloučen, tak s ním DK zahájila řízení na základě zranění plzeňského obránce Limberského.

pondělí 08.02.2021

MALL.CZ Hráč a Trenér měsíce za leden: Oceněni jsou Kuchta a Trpišovský

Fanouškovské hlasování o nejlepšího hráče a trenéra FORTUNA:LIGY za měsíc leden ovládli zástupci pražské Slavie. Ocenění putuje za sedmigólovým kanonýrem Janem Kuchtou a jeho lodivodem Jindřichem Trpišovským. Pod jeho vedením neztratili Pražané v úvodním měsíci nového kalendářního roku ani bod, a to navzdory komplikacím, které lídra postihly během krátké zimní přestávky.

neděle 07.02.2021

Zápas Jablonce se Slováckem odložen na neurčito

Duel 18. kola FORTUNA:LIGY mezi Jabloncem a 1. FC Slovácko se v původně stanoveném nedělním termínu neuskuteční. Rozhodl o tom ještě před polednem hlavní rozhodčí utkání Pavel Julínek, který z důvodu silně podmáčeného terénu na stadionu Střelnice neuznal hrací plochu za způsobilou.

čtvrtek 04.02.2021

Trest pro Baník 60 tisíc a Mosquera si nezahraje tři utkání

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace na svém dnešním zasedání rozhodla o trestech v několika sledovaných řízeních.

pondělí 01.02.2021

Ani vyhřívaný trávník si s přívalem sněhu před utkáním neporadí

Vyhřívání trávníku na hrací ploše stadionů je v případě prvoligových klubů povinné již od sezóny 2010/11. Již čtrnáct let předtím jako první instalovali vyhřívaný trávník v severočeském Jablonci, po kterém následoval stadion Sparty na Letné v roce 2003. Vyhřívaný trávník přinesl do českého fotbalu komfort a možnost hrát fotbal na zelených trávnících i v zimním období. V případě sněhové kalamity je však i vytápění trávníku bezmocné.

pátek 29.01.2021

Zápas Mladé Boleslavi s Olomoucí odložen na 2. února

Zápas 17. kola FORTUNA:LIGY mezi FK Mladá Boleslav a SK Sigma Olomouc, který byl původně plánován na páteční podvečer, byl z důvodu nezpůsobilého terénu odložen. Oba kluby se ihned po dohodě s televizním vysílatelem dohodly na náhradním termínu a zápas se tak uskuteční v úterý 2. února od 15 hodin. Duel v Mladé Boleslavi odvysílá podle původního plánu TV stanice ČT sport.

pátek 29.01.2021

Zbrusu nová mobilní aplikace FORTUNA:LIGY!

Se startem jarní části soutěžního ročníku 2020/21 přišla Ligová fotbalová asociace pro fotbalové fanoušky se zajímavou novinkou v podobě moderní mobilní aplikace FORTUNA:LIGY.

pátek 29.01.2021

Zápasy Zlína v Liberci i proti Mladé Boleslavi odloženy na neurčito

Vedení soutěže odložilo na neurčito utkání Zlína proti Slovanu Liberec v sedmnáctém kole a stejně tak i jeho domácí zápas proti Mladé Boleslavi v rámci devatenáctého kola FORTUNA:LIGY z důvodů nařízení Krajské hygienické stanice Zlínského kraje, která dnes rozhodla o karanténních opatřeních ve vztahu k celému zlínskému týmu.