Archiv článků

pondělí 21.10.2019

Druhé Klubové kolo DATART e:LIGY se odehraje v herním módu FUT

V minulém týdnu společnost EA vydala nový povinný patch pro všechny hráče, ve kterém zcela schází herní mód „85-rated“. Vzhledem k tomu, že EA nebyla schopna garantovat datum vydání opravné aktualizace, musel pořadatel DATART e:LIGY reagovat změnou pravidel a pro turnaje druhého Klubového kola otevírá kompletní FUT mód.

čtvrtek 26.09.2019

Ligový fotbal spouští DATART e:LIGU v hraní FIFY

Ligová fotbalová asociace se po vzoru vyspělých evropských soutěží rozhodla také vydat cestou tzv. esportu a dnes oznámila start prvního ročníku DATART e:LIGY. Již brzy budou mít hráči z řad veřejnosti možnost bojovat v barvách svého oblíbeného klubu o první trofej v soutěži v hraní oblíbené hry FIFA od EA Sports.

středa 25.09.2019

Kluby zvolily nové členy vedení LFA

Úterní zasedání Ligového grémia přineslo změny ve vedení dvou nejvyšších fotbalových soutěží. V ligovém výboru Ligové fotbalové asociace zasedne Ing. Dariusz Jakubovicz z Bohemians a novým členem Kontrolního výboru za první ligu se místo něj stal Petr Hort z Karviné.

úterý 17.09.2019

Football invites families with children to the league stadiums

The traditional Fathers Weekend has been continued in the last round no. 9 of FORTUNA:LIGA and round no. 8 of FORTUNA:NARODNI LIGA (2nd division) respectively. Individual home clubs prepared a rich accompanying program for children and younger fans and the Czech League Football Association undertook the whole event with an interesting competition in cooperation with its Official partner travel agency Alexandria.

neděle 15.09.2019

LFA na marketingové konferenci European Leagues

Zástupci Ligové fotbalové asociace se v druhém zářijovém týdnu pod záštitou organizace European Leagues zúčastnili odborných konferencí v oblasti marketingu a organizace soutěží ve španělském Madridu.

sobota 14.09.2019

Fotbal zve na ligové stadiony rodiny s dětmi

Tradiční Víkend otců se dočká dalšího pokračování v následujícím 9. kole FORTUNA:LIGY a 8. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Jednotlivé domácí kluby si pro dětské fanoušky nachystaly bohaté doprovodné programy a Ligová fotbalová asociace zaštítila celou akci zajímavou soutěží ve spolupráci se svým partnerem cestovní kanceláří Alexandria.

čtvrtek 29.08.2019

Slavia v Lize mistrů!

Podruhé v řadě se český klubový fotbal dočká zástupce v hlavní fázi Ligy mistrů. Po plzeňské Viktorii si v letošní sezóně zahraje v základní skupině nejslavnější evrsopké soutěže SK Slavia Praha. Pražané si místo vybojovali v play-off proti mistrovi rumunské ligy CFR Cluj po dvou těsných výhrách 1:0.

úterý 13.08.2019

The Czech Football League rejects the proposal of the new model of UEFA European Competitions

The Czech League Football Association discussed their concerns regarding reported proposals for changing the format and qualification criteria for the UEFA club competitions from the season 2024/25.

čtvrtek 08.08.2019

Čeští zástupci v Evropské lize bez výhry

Do třetího předkola Evropské ligy zasáhly tři české kluby a v úvodních utkáních si proti těžkým soupeřům připsaly dvě remízy a jednu těsnou porážku. V odvetách tedy mají všechna tři česká mužstva šance otevřené.

pátek 02.08.2019

Duel Teplic s Mladou Boleslaví odložen

Utkání 4. kola FORTUNA:LIGY mezi Teplicemi a Mladou Boleslaví se o tomto víkendu neuskuteční. Zápas byl kvůli problémům středočeského klubu na cestě z Kazachstánu odložen na neurčito.