Archiv článků

pondělí 20.01.2020

Rozvoj role SLO v českých klubech bude pokračovat i po konci projektu LIAISE

V polovině prosince loňského roku se v Praze uskutečnil už třetí workshop pro české SLO (supporter liaison officer), tedy kontaktní osoby, které mají působit jako prostředníci mezi fotbalovými kluby a jejich fanoušky. Při této akci byly zároveň prezentovány výstupy mezinárodního projektu LIAISE zaměřené na budoucí rozvoj této potřebné role.

pondělí 13.01.2020

Viktoria Pilsen esport team became the first DATART e:LIGA champion

The first ever DATART e:LIGA title holder, FC Viktoria Pilsen, was decided at Prague's UNYP Arena on Sunday. The pair of gamers T9Laky and pikej won it for Viktoria, after they beat rivals from Slavia in the dramatic final series.

pondělí 13.01.2020

Prvním mistrem DATART e:LIGY se stal esportový tým Viktorky Plzeň

V pražské UNYP Aréně se v neděli rozhodlo o historicky prvním držiteli titulu DATART e:LIGY, kterým se stal tým FC Viktoria Plzeň. Pro plzeňskou Viktorku vybojovala prvenství dvojice T9Laky a pikej, kteří v dramatickém finále porazili soupeře ze Slavie.

čtvrtek 09.01.2020

The Final of the DATART e:LIGA already on Sunday

Already on this Sunday, January 12th, the best Czech FIFA players representing the colors of the sixteen FORTUNA:LIGA clubs will compete for the premiere champion title, 150,000 CZK and for the points to the Global Series, which they can earn only in the DATART e:LIGA.

čtvrtek 09.01.2020

Finále DATART e:LIGY už v neděli, pro veřejnost od 16 hodin

Už v neděli 12. ledna se nejlepší FIFA hráči reprezentující barvy 16 klubů FORTUNA:LIGY utkají o premiérový titul šampióna, 150 000 Kč a body do světové série Global Series, které v rámci České republiky mohou získat pouze v DATART e:LIZE.

úterý 07.01.2020

The clubs approved the fixtures calendar for the next season

The supreme body of the Czech League Football Association voted for the final term of the calendar for the season 2020/2021. The submitted calendars for both professional leagues FORTUNA:LIGA (1st tier) and FORTUNA:NARODNI LIGA (2nd tier) for the season 2020/2021 passed unanimously by the League Board.

sobota 21.12.2019

Kluby schválily termínové listiny pro příští sezónu

Nejvyšší orgán Ligové fotbalové asociace odhlasoval finální termínovou podobu příštího soutěžního ročníku. Předložené termínové listiny pro FORTUNA:LIGU i FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU na sezónu 2020/2021 prošly Ligovým grémiem jednomyslně.

čtvrtek 19.12.2019

Memorandum o spolupráci mezi LFA a FAČR

Fotbalová asociace České republiky společně s Ligovou fotbalovou asociací uzavřely v pondělí 16. 12. 2019 memorandum o spolupráci na dalším vývoji projektu videorozhodčího a zavádění VAR v nejvyšší domácí soutěži.

středa 18.12.2019

DATART e:LIGA se stává součástí Global Series!

Ligové fotbalové asociaci se podařilo dohodnout s EA Sports vstup do prestižního seriálu a DATART e:LIGA je tak jedinou tuzemskou FIFA soutěží, v rámci které hráči obdrží body do žebříčku Global Series.

úterý 10.12.2019

Zelený život ovládne poslední podzimní ligové kolo

Fotbal pro všechny děti a bez omezení. Tak by se dala přeložit iniciativa Ligové fotbalové asociace a všech ligových klubů pod hlavičkou Nadačního fondu Zelený život. Závěr podzimní části FORTUNA:LIGY se převlékne do zelena. Dvacáté ligové kolo bude totiž patřit Nadačnímu fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty a fotbalistky ze sociálně slabších rodin ve věku 5 - 15 let.