Archiv článků

čtvrtek 12.03.2020

LFA odkládá profesionální soutěže do odvolání

Ligová fotbalová asociace reaguje na dnešní vyhlášení nouzového stavu ze strany Vlády ČR a z něho vyplývajícího zákazu pořádání veřejných akcí s účastí více než třicet osob a rozhodla o odložení všech utkání FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY po dobu trvání nouzového stavu.

středa 11.03.2020

Následující dvě ligová kola bez diváků

Ligová fotbalová asociace reaguje s ohledem na hrozbu nákazy koronavirem COVID-19 v Česku na Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví a na dnešním zasedání Ligového výboru rozhodla o odehrání všech utkání FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v následujících dvou soutěžních kolech bez přítomnosti diváků v omezených podmínkách, které jí určilo Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví.

středa 11.03.2020

Utkání Teplice – Liberec bylo znovu odloženo

Dohrávané utkání 23. kola FORTUNA:LIGY FK Teplice – FC Slovan Liberec, které se mělo odehrát dnes od 17:00 hodin, se z důvodu nezpůsobilé hrací plochy odkládá na neurčito. Nový termín se bude hledat i s ohledem na dnešní rozhodnutí vedení Ligové fotbalové asociace ve věci nařízení Bezpečnostní rady státu.

úterý 10.03.2020

Reakce Ligové fotbalové asociace na rozhodnutí Bezpečnostní rady státu

Ligová fotbalová asociace reaguje na rozhodnutí Bezpečnostní rady státu, která rozhodla o zákazu konání veřejných a sportovních akcí v Česku s účastí přesahující 100 osob.

sobota 29.02.2020

Utkání Teplic s Libercem bylo odloženo, odehraje se 11. března

Teplice – Utkání 23. kola FORTUNA:LIGY mezi Teplicemi a Libercem, které se mělo odehrát v sobotu 29. února od 14:30, bylo odloženo. Hlavní rozhodčí zápasu Emanuel Marek uznal hrací plochu za nezpůsobilou. Oba kluby se již domluvily na náhradním termínu, zápas se odehraje ve středu 11. března od 17:00 hodin.

pondělí 24.02.2020

Czech Football Association extends Fortuna naming deal

The Czech League Football Association has successfully completed negotiations with the general partner Fortuna on the premature extension of the contract to 2024. The betting company has held naming rights to both Czech football's top flight competitions since the 2018/19 campaign.

pátek 21.02.2020

LFA přichází s další novinkou na sociálních sítích – AR filtr na Instagramu

Fanoušci ligového kanálu na sociální síti Instagram se dočkali nové atraktivní funkce. Jako jedna z prvních v českém prostředí spustila Ligová fotbalová asociace na účtu FORTUNA:LIGY filtry s rozšířenou realitou, které mohou fanoušci sdílet se svými přáteli a umožní jim živější formy digitálního vyjádření.

středa 12.02.2020

Fortuna prodloužila kontrakt s LFA do roku 2024

Sázková kancelář Fortuna, generální partner českého fotbalu a titulární sponzor profesionálních soutěží prodloužila smlouvu s Ligovou fotbalovou asociací až do sezony 2023/24. Stávající kontrakt uzavřený na podzim 2016 měl vypršet v červnu 2022. Nově uzavřená dohoda dává českému ligovému fotbalu jistotu a prostor pro rozvoj všech klíčových projektů, zároveň oboustranně zohledňuje aktuální potřeby a možnosti efektivního plnění, které vyplývají ze zkušeností získaných v uplynulých třech letech.

středa 12.02.2020

Jarní část FORTUNA:LIGY startuje!

Po zimní přestávce se výrazně přiblížil restart ligových bojů. FORTUNA:LIGA naváže už nadcházející víkend dvacátým kolem a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA znovu otevře svou oponu už za tři týdny. Obě profesionální soutěže na konci soutěžního ročníku znovu čeká loňská novinka v podobě nadstavbové části. Ligová fotbalová asociace mezitím úspěšně dotáhla jednání s generálním partnerem, sázkovou kanceláří Fortuna, o předčasném prodloužení kontraktu do roku 2024.

neděle 26.01.2020

Marketingový workshop LFA proběhl tradičně v Benicích

V hotelu Park Holiday Congress & Wellness Hotel se v tomto týdnu setkalo více než padesát pracovníků marketingových a PR oddělení profesionálních klubů, aby si vzájemně předali cenné zkušenosti ze své každodenní činnosti. Společně se zástupci pořadatelské Ligové fotbalové asociace probírali nastavení a jednotlivé body vzájemné spolupráce.