Mobilní aplikace F:L

Oficiální mobilní aplikace FORTUNA:LIGY je dostupná pro zařízení se systémem Android a iOS. Díky ní budeš v kontaktu nejen se svým oblíbeným klubem, ale také s celou ligou. Teď už ti žádná informace neunikne! Díky nové aplikaci budeš ve hře na stadionu i mimo něj.

Mobilní aplikace ke stažení:

Co aplikace nabízí?

  • Rozpis zápasů, sezónní i historické statistiky, tabulky, milníky a rekordy
  • Detaily jednotlivých zápasů s předzápasovými informacemi či analýzami, během zápasů průběžně aktualizovaný stav včetně sestav či on-line přenosu, po zápase reportáž či statistiky
  • Hlasování o nejlepším hráči zápasu v rozmezí 70. až 85. minuty každého utkání
  • Profily hráčů včetně sezónních i historických statistik v lize
  • Možnost nastavit si oblíbený klub a díky tomu sledovat novinky z klubu, rozpis zápasů i výsledky, týmové statistiky a další
  • Novinky z ligy a tvého oblíbeného klubu na jednom místě
  • Online reportáže ze všech utkání
  • Zábavná videa za kulisy FORTUNA:LIGY
  • Rozšířené nastavení notifikací – lze nastavit celou ligu či vybrané týmy a konkrétní notifikace jako jsou začátky zápasů, poločasové výsledky, jednotlivé góly či konce zápasů

V oficiální mobilní aplikaci FORTUNA:LIGY najdeš všechny důležité informace na jednom místě. Její nová podoba byla spuštěna v prosinci roku 2020 a v budoucnu bude průběžně obohacována o další nové funkce.

FAQ

V čem je aplikace jiná, než ta předchozí?
Jedná se o zcela novou aplikaci, která nahradila původní mobilní aplikaci. Vývoj na předchozí aplikaci byl ukončen a dále není aktualizována. Nová aplikace se změnila v mnoha směrech – nabízí nový a modernější design v barvách ligy a byla významně rozšířena také po obsahové stránce. S aplikací se bude i nadále nejen po obsahové stránce pracovat.

Co všechno aplikace umí?
Aplikace obsahuje všechny důležité informace pro každého fanouška – rozpisy zápasů, tabulky, obsáhlé informace o zápasech, statistiky hráčů i týmů, videa, články či možnost zvolit si oblíbený tým, díky čemuž budete mít informace o svém oblíbeném klubu rychle přístupné. V aplikaci jsou také odkazy na projekty ligy či LFA a možnost nastavit si rozšířené notifikace.

Jaké notifikace appka nabízí?
Notifikace můžete dostávat buď jen týkající se oblíbeného týmu, z celé ligy či z vámi vybraných více konkrétních týmů. Rovněž je možné vybrat si konkrétní notifikace, které budete dostávat. V obsahové nabídce jsou v tuto chvíli notifikace upozorňující na základní sestavy, začátek zápasu, poločasový a konečný výsledek, jednotlivé góly či ostatní notifikace. Prostřednictvím nich zasíláme další důležité informace jako je například odložení zápasu a jiné organizační záležitosti FORTUNA:LIGY.

Mohu si ji stáhnout i v jiné zemi, než v ČR?
Aplikace je v tuto chvíli dostupná kromě České republiky také v Polsku a na Slovensku.

Appka se mi dlouho načítá. Je to problém mého telefonu?
V aplikaci se nachází mnoho informací, proto se občas stane, že se obsah načítá déle. Záleží také samozřejmě na rychlosti vašeho internetového připojení. Na rychlosti a optimalizaci aplikace ale neustále pracujeme.

Proč bych měl appku využívat?
Pokud chcete mít veškeré informace o FORTUNA:LIZE po ruce, je naše aplikace tím správným řešením. V aplikaci najdete všechny důležité informace týkající se zápasů a ligy jako takové.

Jaké nové funkce bude výhledově umět?
Pracujeme na vylepšení informačního servisu pro každého fanouška a v blízké budoucnosti se zaměříme i na zábavné moduly pro volnou chvíli každého fanouška prvoligového klubu.