úterý 04.06.2024

LFA vyhlašuje tendr na netelevizní highligts a klipy z nejvyšší soutěže pro území Česka

LFA vyhlašuje tendr na netelevizní highligts a klipy z nejvyšší soutěže pro území Česka

úterý 04.06.2024
Ligová fotbalová asociace vyhlašuje další ze série výběrových řízení na audiovizuální práva, v tomto případě v rozsahu tzv. netelevizních highlights a klipů pro území České republiky pro nejvyšší domácí soutěž.

Vítěz tendru získá práva na využití sestřihů nejzajímavějších okamžiků utkání nejvyšší domácí soutěže v rámci zpravodajských pořadů či informací (on-line), a to jak ve formě vysílání highlights dodávaných ze strany LFA, tak i výroby a vysílání vlastních sestřihů. Tendr tak cílí primárně na mediální domy.

Vítěz výběrového řízení nabyde licenci na následující tři soutěžní ročníky, počínaje sezonou 2024/25 a konče sezonou 2026/27.

Výběrové řízení je otevřeno pro zájemce ve třech soutěžních variantách, kde LFA nabízí alternativně získání exkluzivní licence nebo dvou či tří neexkluzivních licencí.

Ligová fotbalová asociace by tímto způsobem chtěla oslovit subjekty, ať už přímo z České republiky, či ze zahraničí, a žádá je o případné vyjádření zájmu.

Jediným hodnotícím kritériem pro vyhodnocení vítěze je nabízená cena. Soutěž je koncipována jako dvoukolová a lhůta pro podání nabídek do prvního kola soutěže byla stanovena na 12:00 v pondělí 17. června 2024.

Soutěžní podmínky jsou k dispozici na www.lfafotbal.cz/tendry. Závazný vzor návrhu smlouvy pak obdrží každý zájemce, který o to v souladu s výzvou k podání nabídek LFA požádá. Takový zájemce se tímto krokem samozřejmě zavazuje k dodržování povinnosti mlčenlivosti.

LFA nebude až do ukončení soutěží jejich průběh komentovat ani poskytovat médiím žádná další vyjádření.

Související dokumenty