středa 17.05.2023

Nová série oblíbených sběratelských karet FORTUNA:LIGY je v předprodeji

Nová série oblíbených sběratelských karet FORTUNA:LIGY je v předprodeji

středa 17.05.2023
Úspěšná série sběratelských karet FORTUNA:LIGY pokračuje v probíhající sezóně 2022/23 druhou kolekcí. Ta je nyní v předprodeji, na konci května se následně rozjede běžný prodej. Ligová fotbalová asociace ve spolupráci s oficiálním dodavatelem SportZoo přichází s celkově již šestou sérií z dílny společnosti SportZoo, s.r.o.

„Jsme rádi, že českých fotbalovým fanouškům znovu přinášíme prémiový produkt v podobě druhé kolekce sběratelských karet. Ve spolupráci se spolehlivým partnerem jsme lehce upravili obsah balení různých limitovaných edicí na základě přání fanoušků a sběratelů. Kolekce by nevznikla bez spolupráce s kluby a samotnými hráči, za což jsme velmi rádi,“ uvedl Štěpán Hanuš, ředitel PR a komunikace Ligové fotbalové asociace.

V čerstvé kolekci, která je aktuálně v předprodeji, můžete jako tradičně sbírat karty všech 16 klubů FORTUNA:LIGY od nejzákladnějších verzí kartiček až po speciální limitované kousky karet. Ve druhé sérii vycházejí hned tři sety s kousky hraných materiálů. Součástí Imperial Scripted Memorabilia budou kousky štulpen, chráničů či brankářských rukavic doplněných o podpis. Tento set tvoří 45 hráčů F:L.

Součástí druhé kolekce, která se vážně k aktuálnímu ligovém ročníku 2022/2023, jsou i další luxusní sety. Set Debut Date Rookie & Debut Date Flashback představuje 27 debutantů a zároveň vzpomíná na ligovou premiéru devíti legend samostatné FORTUNA:LIGY.

Set CapTime & The Last Instance je zaměřen na kapitány jednotlivých ligových týmů, ozdobou kolekce je kartička CapTime Armband s kouskem hrané kapitánské pásky a podpisem. Set Třicátá sezóna F:L přináší zajímavá statistická data a fakta z historie samostatné ligy, Foreign Forces Art Editon zase ukáže 18 zahraničních borců působících ve FORTUNA:LIZE.

Novinkou je set Q&A SIgnatured Answer, kdy 36 fotbalistů zodpovědělo na následující oázky: nejčastější přezdívka, nejoblíbenější spoluhráč, fotbalový vzor, herní přednosti, největší kariérní úspěch a největší hobby mimo fotbal.

Druhá série myslí i na FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU – set F:NL Playmakers & Signed Stars představuje 18 fotbalistů druhé nejvyšší české fotbalové soutěže, které patří mezi osobnosti a opory svých týmů.


Kolekce vychází ve sedmi typech balení: Retail box (24 balíčků po 6 kartách), Retail balíček (6 karet), Blaster box (6 balíčků po 8 kartách), Blaster balíček (8 karet), Premium box (10 balíčků po 8 kartách), Premium balíček (8 karet) a Exclusive box (10 karet).

Sběratelské karty jsou v předprodeji zde >>

Přehled kamenných prodejen.

Představení kolekce

Základní set

Základní set se jak už to bývá zvykem u druhých sérií, graficky navázal na podzimní kolekci. Rozšiřujeme jej o 180 kartiček, které vycházejí také v limitovaných, paralelních verzích Gold x/99, Red x/49 a Black x/19.

Debut Date Rookie & Debut Date Flashback

Prostřednictvím setu Debut Date Rookie představujeme 27 debutantů aktuální sezóny, kteří svými výkony zaujali širokou fotbalovou veřejnost. Kartička mladíků vychází také v paralelní verzi Limited x/149 a podpisové verzi Auto x/99.

Ve vzpomínkovém setu Debut Date Flashback si zavzpomínáme na ligovou premiéru devíti legend české nejvyšší fotbalové soutěže. Karta vychází kromě základní verze také v paralelní Limited x/99 a podpisové Auto x/49.

CapTime & The Last Instance

Ve speciálním setu CapTime jsme se zaměřili na kapitány jednotlivých týmů F:L. Ozdobou kolekce bude kartička CapTime Armband s kouskem hrané kapitánské pásky a podpisem v limitu x/9. Set vychází také v nízko limitované paralelní verzi Limited x/5.

The Last Instance je zaměřen na brankáře FORTUNA:LIGY. Kromě základní verze vychází 27 brankářům paralelka Limited x/60 a podpisová verze Auto x/30.
Oba sety se mohou pyšnit i exkluzivními limitovanými kartičkami 1 of 1.

Třicátá sezóna F:L & Foreign Forces Art Edition

U příležitosti jubilejní 30. sezóny FORTUNA:LIGY jsme se zaměřili na zajímavá statistická ligová fakta. Kromě základní verze set vychází také v paralelní limitované verzi Limited x/30.

Set s legionáři Foreign Forces Art Edition tvoří krásné ilustrace grafického designéra Marka Stellara. Pozadí kartičky tvoří dominanty rodné země 18 zahraničních hráčů F:L. Kromě základní verze vychází také podpisová verze Auto x/35.

F:NL Playmakers & Signed Stars

F:NL Playmakers představuje 18 fotbalistů druhé nejvyšší české fotbalové soutěže, které patří mezi vedoucí ligové osobnosti a opory svých týmů. Kromě základní verze se v boxech a balíčcích bude nacházet také podpisová verze Auto x/35.

Samostatný podpisový set Signed Stars již tradičně vychází ve třech úrovních: Level 1 x/199 (27 hráčů), Level 2 x/149 (18 hráčů) a Level 3 x/99 (9 hráčů).Již tradičně si prostor mezi sety kolekce našel i samostatný podpisový set. Na kartičkách Signed Stars naleznete 54 hráčů, kteří jsou rozděleni do tří kategorií - Level 1 x/199 (27 karet), Level 2 x/149 (18 karet) a Level 3 x/99 (9 karet).

Q&A Signatured Answer

Novinkou je set Q&A SIgnatured Answer. 36 fotbalistů nám zodpovědělo 6 otázek: nejčastější přezdívka, nejoblíbenější spoluhráč, fotbalový vzor, herní přednosti, největší kariérní úspěch a největší hobby mimo fotbal. Každá kartička vychází jen jednou a každému hráči tak vychází jen 6 podpisových kartiček..

Imperial Scripted Memorabilia & Game Jersey & Unique Mark

Ve druhé sérii vycházejí hned tři sety s kousky hraných materiálů.

Součástí Imperial Scripted Memorabilia budou kousky štulpen, chráničů či brankářských rukavic doplněných o podpis. Set tvoří 45 hráčů F:L.

Game Jersey obsahují kousky hraných dresů v limitaci x/99 a v paralelní verzi Auto x/25 je kartička doplněna o originální podpis hráče.

Nádherné Unique Mark obsahují nejexkluzivnější kousky z hraných dresů 34 hráčů. V kartičkách se tak nacházejí kousky ze jmenovky, loga či čísla dresu. Jedná se o nízko limitované karty, které se řadí mezi nejcennější kousky kolekce..