středa 26.04.2023

Třicáté kolo oslaví třicátou sezónu

Třicáté kolo oslaví třicátou sezónu

středa 26.04.2023
Symbolicky ve třicátém kole FORTUNA:LIGY dojde na prvoligových trávnících k oslavám jubilejního třicátého soutěžního ročníku samostatné české ligy. Do společných oslav se kromě Ligové fotbalové asociace zapojí i kluby FORTUNA:LIGY.

Od rozdělení federace uteklo již třicet let a klubový fotbal v Česku zažívá jubilejní třicátý soutěžní ročník. Ligová fotbalová asociace slaví výročí po celou probíhající sezónu.

„V průběhu letošní sezóny přinášíme postupně klubům i fanouškům zvláštní projekty a kampaně. Letos hrajeme poprvé s jednotným míčem PRVNÍ, který ostatně mohou fanoušci spolu s dalšími předměty zakoupit v novém ligovém fanshopu. Minulý týden jsme hostili zasedání Evropských lig, které posílil roli Ligové fotbalové asociace na mezinárodním poli,“ řekl marketingový a obchodní ředitel LFA Daniel Hajný.

V rámci třicátého kola FORTUNA:LIGY, které je naplánováno na poslední dubnový víkend, se hráči symbolicky připojí k oslavám společným focením a především kapitáni všech šestnácti prvoligových klubů odehrají utkání 30. kola se speciálními kapitánskými páskami. Tyto jedinečné exempláře s podpisem kapitánů půjdou do unikátní aukce.

„Výtěžek z celé dražby následně poputuje na nadační fond LFA Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty ze sociálně slabších rodin. Třicáté kolo bereme jako jeden z vrcholů našich oslav. Po celý rok zveřejňujeme unikátní historický video obsah na sociálních sítích. Během jarní části třicáté sezóny jsme odstartovali seriál návštěv základních škol a společně s našimi partnery v čele s tím generálním Fortunou realizujeme ligové fanzony pro fanoušky na vybraných utkáních FORTUNA:LIGY. Brzy také započne prodej nové kolekce sběratelských karet, kde si milovníci historie také přijdou na své,“ zmínil další body oslav Daniel Hajný.

K oslavám během třicátého ligového kola se samozřejmě přidají i jednotlivé kluby, které zapojí do doprovodného programu klubové legendy a zvláštní speciální obsah si pro televizní studio přichystal i hlavní vysílatel O2 TV Sport. O charitativní aukci i dalších detailech oslav jubilea českého klubového fotbalu se dozvíte na webu www.tricatasezona.cz.