pátek 11.11.2022

Přihraj:Králem asistencí je sparťan Højer. Dánský šikula připravil čtyři góly

Přihraj:Králem asistencí je sparťan Højer. Dánský šikula připravil čtyři góly

pátek 11.11.2022
Již třetího vítěze v probíhajícím ligovém ročníku 2022/23 zná statistika Přihraj:Král asistencí. Po triumfech mladoboleslavského záložníka Marka Matějovského a středopolaře pražské Slavie Petra Ševčíka se nyní raduje zástupce druhého pražského S. V období mezi 11. a 15. kolem nejvíce zářil sparťan Casper Højer, jenž svým spoluhráčům nahrál hned na čtyři branky.

Triumf dánského obránce není žádná náhoda. Vždyť v aktuální sezoně nasbíral už osm asistencí, lepšího "nahrávače" ve FORTUNA:LIZE nenajdete. Polovinu z nich si schoval do období mezi 11. a 15. kolem soutěže.

Konkurenty Michala Ševčíka z Brna či baníkovce Nemanju Kuzmanoviče přeskočil díky středeční dohrávce 14. kola se Slováckem. V něm Højer šajtlí přiťukl balon Adamu Karabcovi, jenž parádní střelou podtrhl vítězství Sparty nad soupeřem z jihu Moravy v poměru 4:0. Pojďme si ovšem připomenout i předchozí exkluzivní nahrávky sedmadvacetiletého fotbalisty.

Ten na sebe upozornil v Brně, kde se nejprve po jeho rohu hlavou prosadil Jan Kuchta, v závěru utkání se pak zaskvěl centrem z přímého kopu, po kterém se prosadil Ladislav Krejčí. V domácím utkání s Pardubicemi pak svým centrem našel Asgera Sørensena, který hlavou otevřel skóre a rozjel sparťanskou ofenzivní jízdu, která skončila výsledkem 5:2.

Více informací o statistice Přihraj:Král asistencí naleznete zde.Podívejte se na gólové přihrávky Caspera Højera

AC Sparta Praha – 1. FC Slovácko 4:0 (přihrávka na gól na 4:0)

AC Sparta Praha – FK Pardubice 5:2 (přihrávka na gól na 1:0)

FC Zbrojovka Brno – AC Sparta Praha 0:4 (přihrávka na gól na 0:3)

FC Zbrojovka Brno – AC Sparta Praha 0:4 (přihrávka na gól na 0:2)