čtvrtek 28.07.2022

JVC nový partner FORTUNA:LIGY

JVC nový partner FORTUNA:LIGY

čtvrtek 28.07.2022
Na startu jubilejní třicáté sezóny byl představen nový partner FORTUNA:LIGY – japonská značka spotřební elektroniky JVC. V rámci spolupráce s Ligovou fotbalovou asociací dojde k několika zajímavým aktivacím pro fanoušky během celého soutěžního ročníku.

Ligová fotbalová asociace před startem soutěžního ročníku rozšiřuje pool svých partnerů o nové jméno, kterým se stala se stala uznávaná japonská značka spotřební elektroniky JVC. „Vážíme si, že můžeme spojit jméno profesionálního fotbalu s tak významným mezinárodním brandem. Je to pro nás současně také závazek, abychom díky takovému obchodnímu spojení nabídli partnerovi zajímavý obsah a současně fotbalovým fanouškům zábavu i mimo fotbalové stadiony,“ řekl Daniel Hajný, obchodní a marketingový ředitel Ligové fotbalové asociace.

Značku spotřební elektroniky JVC v rámci českého trhu zastupuje společnost ETA a.s., která se těší na partnerství s nejsledovanější sportovní ligou v České republice. „Naše společnost je v České republice známá především jako tradiční dodavatel malých a velkých domácích spotřebičů, ale již před řadou let jsme získali možnost nabídnout českým zákazníkům i televizory a další výrobky světoznámé značky spotřební elektroniky JVC. Televizory jsou nedílně spjaty se sledováním sportovních přenosů a fotbalu jako nejrozšířenějšího sportu zvlášť. Proto je nám ctí navázat na celosvětovou tradici značky JVC jako partnera té nejlepší kopané a stát se od letošního ročníku i hrdým partnerem LFA. Věříme, že sledování toho nejlepšího českého fotbalu na obrazovkách našich televizorů potěší každého fanouška,“ řekl k novému partnerství Daniel Nový, obchodní ředitel společnosti ETA a.s.