Tvoje místo čeká

Nová sezona je opět tady a brány stadionů se otevírají i pro Tebe – fotbalového fanouška. Znovu tak můžeš zažít neopakovatelnou atmosféru a povzbudit svůj milovaný tým. Tak neváhej – Tvoje místo čeká!

#tvojemistoceka

Kdo byl někdy na fotbale, tak ví, že prožít zápas mezi kamarády na tribuně je tisíckrát lepší, než doma u televize. Atmosféra na stadionu je nepopsatelná a zábavu si tam vytváří každý sám podle svého – můžeš fandit, zpívat a užít si ty nejkrásnější emoce na světě. Svoje zážitky z tribuny pak navíc můžeš pohodlně sdílet s ostatními na svých sociálních sítích.

Vstupenky jednoduše

Pokud nemáš permanentku, není nic jednoduššího, než si opatřit jednorázovou vstupenku. Ta je dostupná odkudkoliv – z práce či z domova. Svoje místo si prostřednictvím webu svého klubu pohodlně vybereš online, stačí pár kliků a pak už jen hurá na zápas! Nezapomeň se domluvit s kamarády tak, abyste seděli vedle sebe. Najdi si znovu svoje oblíbená místa na tribuně, kde se budeš pravidelně potkávat při domácích zápasech svého klubu.

Na stadion společně

Zpříjemni si cestu na stadion, domluv se s kamarády, vyražte společně a můžete společně probrat vše důležité před zápasem už cestou - v tramvaji či autobuse. Pokud vyrazíte autem, v okolí stadionu vždy najdeš místo, kde bezpečně zaparkovat, v případě hromadné dopravy máš zase jistotu, že budeš před stadionem včas. Po cestě na zápas rozeberete sestavy a šance svého týmu, po zápase zase oslavíte vítězství nebo pokecáte o tom, co vás bavilo při utkání nejvíc.

U turniketů rychle a pohodlně

Před vstupem na stadion už stačí mít jen svou vstupenku nebo permanentku a pořadatelé udělají všechno pro to, aby byl vstup na zápas pro fanoušky co nejhladší. Sleduj ale také kanály klubu, kde se můžeš dozvědět případné nové pokyny před zápasem.

Hrdě v barvách klubu

Každý správný fanoušek vyznává klubové barvy a nosí klubové předměty jako dresy nebo šály. Osahat si fanpředměty v kamenné prodejně nebo stánku na stadionu před jejich zakoupením je zážitkem pro každého. Dává ti to přece větší smysl, než si objednat zboží z domova na eshopu. Nákupem ve fanshopu tak nejen podpoříš svůj klub, ale hlavně můžeš rovnou oslavit vítězství v novém dresu nebo s novou šálou na krku.

Zodpovědně

Na fotbale se potkáš s lidmi různých charakterů a sociálních vrstev. Všechny vás ale bude spojovat jediné – touha podpořit svůj klub a radovat se z jeho úspěchů. Mysli proto na tento společný zájem a současně na vzájemný respekt. Fotbalové prostředí na tribunách je bezpečným prostorem pro všechny fanoušky.

S chutí na fotbal

Na zápas si určitě nemusíš brát vlastní svačinu. Pivo, klobása, limonáda ale i další pochoutky (rychlovky) na tebe čekají na každém stadionu. Obvyklou nabídku, na kterou jsi zvyklý, navíc kluby neustále rozšiřují, takže si určitě přijdeš na své. Není nad tradiční přestávkovou klobásu nebo něco dobrého na zub.